سخت بودن روي خود ، مخصوصاً وقتي در مسيري اشتباه پيش رفته باشيد ، مي تواند شما را قوي تر کند. اما وقتي نمي توانيد آن صدا را خاموش کنيد ، مي تواند پتانسيل شما را محدود کند. خوشبختانه روش هاي اثبات شده اي براي کنترل مجدد وجود دارد.

بدترين دشمن  شما؟

خيلي پير ، خيلي چاق ، خيلي تنبل است. پدر و مادر وحشتناک ، دختر ، پسر ، شريک زندگي ، شهروند. بي روح بي فکر هرگز به اندازه کافي خوب نيست.

لئون سلتزر ، روانشناس اهل دل مار ، كاليفرنيا توضيح مي دهد: "شما هرگز نمي توانيد از ترك شلاق زدن به خودتان جلوگيري كنيد ، اگر اين كار را نكنيد ، عدم پذيرش و پذيرش قريب الوقوع به واقعيت تبديل مي شود." "استرس ناشناخته است." در نتيجه ، "وقتي کار خوبي را انجام مي دهيد ، شما از شادي نخواهيد پريد بلکه فقط يک نفس مي کشيد: شما از انتقاد يا سانسور فرار کرده ايد." اما اين تسکين تنها تا زماني که انتظار بعدي خودش را نشان دهد ادامه دارد. اين راه حل عالي براي اضطراب و افسردگي است. النا گمان مي کند که منتقد داخلي وي ممکن است نسبت به اکثر افراد سخت تر باشد ، اما او هميشه آن را به عنوان يک  رويداد مثبت مشاهده کرده است ، به خصوص که او را از طريق کالج و دانشکده حقوق سوق مي دهد. اما در دنياي واقعي ، جايي که مسير موفقيت چندان تعريف نشده است ، به نظر مي رسيد که پيام متفاوتي را به همراه داشته باشيد. اين کار باعث مي شد احساس کند که او شجره نامه و پيشينه مناسب و يا حتي صلاحيت لازم را ندارد. من مي گويم من تحميل کننده هستم ، هر زمان که او وارد محدوديت هاي مينيماليستي يک موسسه حقوقي رده بالا شد. آنقدر هوشمند نيست که فکر کنم هستم. پس از پنجمين رد او ، يک ايده غيرقابل تصور قبلي در ذهن او ايجاد شد: شايد او فقط بايد به تجارت رستوران خانوادگي برگردد ، زندگي اي که او براي پشت سر گذاشتن آن خيلي سخت کار کرده بود.
پاسخ دادن به صداها

افرادي که يک منتقد دروني قوي دارند ، تمايل دارند که يک چيز مشترک داشته باشند: هر چند که موفقيتشان عالي است ، اما احساس نمي کنند اين امر واقعي است. سلتزر مي گويد: "دستاورد ممکن است احساس شرط و شرط کند." "منتقد دروني به آنها اجازه نمي دهد دستاوردهاي گذشته خود را" واقعي "بدانند زيرا از اين ترس که ، اگر اين کار را انجام دهند ، از بين مي روند و به خوبي ادامه مي دهند." بنابراين ممکن است آنها خود را بيشتر فشار دهند ، با کاهش بازده ، بيشتر از ترس از شکست به جاي الهام رانده شوند.

راه حل اين نيست که منتقدان را خاموش کنيم ، تحقيقات انجام شده توسط اتان کروس ، از آزمايشگاه احساسات و خودکنترل دانشگاه ميشيگان و همکار او اوزلم آيدوک ، از دانشگاه کاليفرنيا ، برکلي را نشان مي دهد. اين کار نخواهد کرد؛ هر چقدر هم که سعي کنيد آن را سرکوب کنيد ، صدا باز خواهد گشت. همواره تجزيه و تحليل احساسات ناشي از آن هميشه مؤثر نيست. اين امر شما را در معرض خطر سرخوردگي يا تسکين احساسات و گير افتادن در يک چرخه منفي قرار مي دهد. بهترين مداخله ممکن است پاسخگويي به شکايات آن از ديدگاه جداگانه باشد - تقريباً گويي شخص ديگري هستيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی انواع بازی های فکری آموزشی كارنامه ي اركستر ساري تئل ابوالقاسم کریمی(Abolghasem Karimi) دانلود آهنگ جدید اپل آیدی اهنگ های جذاب درباره دیگ روغن داغ **عـشــقــولـــی** نوت وبلاگ الهه دارانی گنهرانی